Gizlilik bildirimi ve kullanım şartları

 

 

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen nascoturkiye.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, tarafımızca, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin varsayılacağını lütfen unutmayınız.

 

nascoturkiye.com web sitesi NASCO tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra NASCO olarak anılacaktır. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak NASCO'ya aittir ve NASCO üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

 

 

Hizmet Kapsamı

 

NASCO, sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, kanunlar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağı değişiklikler NASCO tarafından yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

 

 

Kişisel Verilerin İşlenmesi

 

Kişisel Verilerinizin tarafımızca nasıl ve hangi amaçlarla işleneceğine ilişkin usul ve esasları açıklayan Aydınlatma Metnimiz, sitemizde incelemeniz için yer almakta olup, web sayfamız üzerinden talebinizi oluşturmadan önce “Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnimizi” okumanız uygun olacaktır. Web sayfamızı kullanmaya devam etmeniz halinde , NASCO olarak  Aydınlatma Metnini okuduğunuzu ve kişisel  verilerinizin işlenmesinin Aydınlatma Metnine uygun olarak gerçekleştiğini kabul ettiğinizi varsaymaktayız. Kişisel Verilerin Aydınlatılmasına Dair Metnimizi okumak için lütfen tıklayınız.

 

 

Çerez Politikası

 

Çerez Politikamıza dair metnimize de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

 

Telif Hakları

 

Yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra "içerik" olarak anılacaktır) münhasıran NASCO olup, tüm telif hakları NASCO’ya aittir. NASCO’nun yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

 

 

Genel Hükümler

 

Kullanıcıların tamamı, NASCO’yu yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Kullanıcıların NASCO üzerinden  yaptıkları tüm işlem ve eylemlere  ilişkin hukuki ve cezai sorumluluklar kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradığı  veya uğrayabileceği  zararlardan dolayı NASCO’nun doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

NASCO'da mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

NASCO’da üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. NASCO üzerinden köprüler aracılığı ile bağlantı sağlanan bu sitelere yalnızca ulaşım sağlanmakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

NASCO’yu virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

NASCO’da sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. NASCO’ya ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

 

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

NASCO’nun kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir sorumluluğumuz ve tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.

 

 

İletişim

 

Daha ayrıntılı bilgi, istek ve önerileriniz için bizimle KEP sistemi içerisine dahil olmanız halinde nascokaraoglan@hs01.kep.tr adresimize diğer e-posta kanallarından mail gönderecekseniz iletisim@nascoturkiye.com adresine e-mail adresi üzerinden mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Uyuşmazlıkların Çözümü

 

İşbu Kullanım Koşullarının uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve yasaları uygulanır ve İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bize Ulaşın

Sorularınız, yorumlarınız veya önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim
Nasco Türkiye

A. Adnan Saygun Caddesi, Akmerkez Residence, No:3 D:8C 

Etiler, Beşiktaş 34340 

İstanbul, Türkiye

 

T + 90 212 282 0550

KEP nascokaraoglan@hs01.kep.tr

 

İTO SİCİL NO: 772355

MERSİS NO: 0629047169100016

Nasco Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. © 2024. Bir Nasco Insurance Group Şirketi