Hakkımızda

1961'den beri Nasco, müşterilerine en üst düzeyde hizmet ve optimum sigorta çözümleri sunmaktadır.

 

1961 yılında kurulan NASCO Insurance Group; sigorta şirketi, sigorta brokeri, medikal asistan hizmetleri  ve reasürans brokeri olarak faaliyet göstermektedir. Yerel, bölgesel ve uluslararası çapta 1000'in üzerindeki deneyimli çalışanıyla dünya genelinde hizmet vermektedir. Nasco, Lloyd’s tescilli bir şirkettir.

 

2011 yılında Reasürans platformu NASCO RE' yi kuran firma, Türkiye deki faaliyet sahasına Londra, Avrupa, Dubai-DIFC, Asya, Orta Doğu, Körfez Arap İş Birliği Konseyi Ülkeleri (GCC), Amerika ve Bermuda’yı da eklemiştir.

desktopImage

 

Vizyonumuz 

 

Müşterilerimizin sigorta şirketleri tarafından daima yüksek düzeyde ilgi görmesi için çalışırız.  Vizyonumuz, olumlu bakış açımızı finansal istikrar ile birleştirerek   müşterilerimiz ve sigorta şirketleri tarafından tavsiye edilir bir şirket olmaktır.

 

 

Misyonumuz

 

Her geçen gün daha karmaşık hale gelen küresel dünyada müşterilerimizin faaliyetlerinin durmaması için olası riskleri belirliyor ve bunları ortadan kaldırmak için çözümler sunuyoruz. Küresel çaptaki tecrübemizi Türkiye'ye taşıyor; özellikle Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde bulunan Türk unsurlar yararına uluslararası projeler için daha hızlı ve basit çözümler üretiyoruz.

 

desktopImage

Bize Ulaşın

Sorularınız, yorumlarınız veya önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim
Nasco Türkiye

A. Adnan Saygun Caddesi, Akmerkez Residence, No:3 D:8C 

Etiler, Beşiktaş 34340 

İstanbul, Türkiye

 

T + 90 212 282 0550

KEP nascokaraoglan@hs01.kep.tr

 

İTO SİCİL NO: 772355

MERSİS NO: 0629047169100016

Nasco Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. © 2024. Bir Nasco Insurance Group Şirketi